Haberler

İstanbul Yük Konteyner

Dünyanın kalbi olarak adlandırılan şehrimizde taşımacılık hizmetleri deniz sayesinde kıtalar arası yapılabilmektedir. Ürettiğiniz her türlü malzemenin güvenli bir şekilde taşınması için İstanbul yük konteyner hizmetlerinden almanız size büyük avantajlar sağlayacakt..

Blog Detay
İstanbul Yemekhane Konteyner

İstanbul yemekhane konteyner birçok özelliklere sahip olan modern ve estetikli konteynerlerdir. İsminden de anlaşılacağı üzere pek çok sahalarda yemekhane bölümü için özel olarak üretilen yemekhane konteynerler bu sayede firmaların günlük yemek ihtiyacının pratik v..

Blog Detay
İstanbul Yatakhane Konteyner

Konteyner kullanımları geçmişten günümüze kadar farklı alanda tercih edilmek ile beraber özellikle Marmara depremi sonrasında farklı kullanım alanları ile de hayatımızda yer edindi. Kolay ve hızlı montaj özelliğinin yanı sıra ekonomik ve güvenli bir yapı olması seb..

Blog Detay
İstanbul WC Konteyner

Her mekânda olduğu gibi dışarıda da özel ihtiyaçlarımızın giderilmesi için yerler arıyoruz. Bunun için seyyar olarak üretilmiş konteynerlerden faydalanmak gereklidir. İşletme sahipleri maliyet açısından daha düşük olan bu konteynerlerı seçip kullanıma sunmaktadır. ..

Blog Detay
İstanbul Tehlikeli Atık Konteyner

Atık yönetimi son zamanlarda tüm dünyada önem kazanmaya başladı. Bir ürünün sıfırdan tasarlanmasından, üretimine, tüketiminden atığın meydana gelmesine ve oluşan atığın geri dönüştürülerek çevreye kazandırılmasına kadar pek çok süreç dikkatli bir şekilde yerine get..

Blog Detay
İstanbul Şantiye Konteyner

Amerika birleşik devletleri ordusunun ikinci dünya savaşının bitimiyle gelen barış döneminin başlarında askeri malzeme kullanmak için ürettiği konteynerler sonraları pratik bir taşıma aracı olması nedeni ile dünya genelinde yaygın olarak kullanılmışlardır. Konteyne..

Blog Detay
İstanbul Özel Üretim Konteyner

Özel üretim konteyner müşterilerin talebine ve isteğine bağlı üretilen standart dışı konteynerlerdir. Yapı olarak modifiye konteynere benzese de arasında ciddi farklılıklar bulunmaktadır. İstanbul özel üretim konteyner üretimi için öncelik müşterinin talebidir. Yük..

Blog Detay
İstanbul Özel İmalat Yük Konteyner

Özel imalat konteyneri istenilen ebat ve büyüklükte üretilebilir. Kullanılan malzeme taşıyacağınız ürüne bağlı olarak belirli özelliklere sahip olur. İsteğinize göre oldukça şık ve tasarımlara sahip olarak güvenle kullanabilirsiniz. Özel imalat konteynerler belirli..

Blog Detay
İstanbul Ofis Konteyner

İstanbul ofis konteyner çeşitleri sahip olduğu özellikler sayesinde Türkiye genelinde çokça tercih ediliyor. İyi konteyner modellerinden olan ofis konteynerler isminden de anlaşılacağı üzere ofis ve büro gibi işletmeler için özel olarak tasarlanıyor. Ergonomik ve ş..

Blog Detay