Depo Konteyner

Yüksek kalite standartlarından ürettiğimiz depo konteyner türlerimiz bu sayede pek çok firmalar tarafından tercih ediliyor. Muhtelif eşyaların güvenli ve uzun süreli olarak muhafaza edilmesinde tercih edilen depo konteynerlerimiz maksimum dayanıklılığa sahiptir. Bu sayede konteynerlerimiz olumsuz hava şartlarından etkilenmezler. Konteynerlerimiz yük konteynerlerimizle birlikte modifiye yapılabildiği gibi çelik konstriyüksiyon olarak da talep edilen ebatlardan üretilebiliyor. Bu kaliteli eşya saklama konteynerlerimiz ayrıca talep doğrultusunda yalıtımlı veya tamamen yalıtımsız bir şekilde de üretebiliyoruz. Taban alanları boyalı sac ya da betopan üzeri epoksi uygulamaları ile anti-bakteriyel kullanıma oldukça uygundur. Kaliteli menfez özelliği sayesinde ürünlerin yüksek nem ve rutubetten etkilenmesini önler.

Depo Konteynerlerimizin Özellikleri

Düşük maliyete sahip olan depo konteyner modellerimiz pek çok özelliklere sahiptir. Konteynerlerimiz ekonomik bir yapıya sahiptir. Bu sayede nakliyesi oldukça kolaydır. Depo konteynerlerimiz pek çok sahalarda güvenle kullanılabilir. Fabrika depolarında, restaurant depolarında, otel ve benzeri işletme depolarında kullanılabilir. Konteynerlerimiz isteğe göre her ölçüden üretilebiliyor. Firmanıza en uygun depo konteynerlerimizden kolayca sipariş verebilirsiniz. Depo konteynerlerimiz oldukça uzun ömürlüdür. Uygun ortamlarda ve uygun bir şekilde kullanıldığında kalitesini uzun yıllar boyunca devam ettirir. Konteynerlerimiz hafif ağırlığa sahiptir. Bu sayede taşınmasında zorluk çekilmesi söz konusu değildir.

Depo Konteynerlerimizin Avantajları

Kaliteli depo konteyner modelimiz sayesinde depo ürünlerinizi sağlıklı ve uzun süreli olarak muhafaza edebilirsiniz. Konteynerimiz sayesinde ürünlerinizin uzun süreli olarak kalitesini korumasını sağlayabilirsiniz. Pek çok ürün muhafaza konteynerlerine oranla depo konteynerlerimizi daha uygun fiyattan satın alabilirsiniz. Konteynerlerimizi sabit bir şekilde kullanabileceğiniz gibi geçici bir süreliğine de kullanabilirsiniz. Geçici projelerinizde bu kaliteli konteynerlerimizden tercihiniz doğrultusunda uygun fiyatlardan kiralayabilirsiniz.

Depo Konteynerlerimizin Kullanımı

Lider konteynerlerimizin kullanımı oldukça basittir. Ürünümüzü satın aldıktan sonra sizlere kesintisiz bir şekilde destek hizmetleri de sunuyoruz. Konteynerimizin kullanımı hakkında ayrıca sizlere ön bilgiler sunuyoruz. Garanti dâhilinde ürettiğimiz konteynerlerimizi 4 mevsim boyunca güvenle kullanabilirsiniz.

Depo Konteynerlerimizi Nasıl Sipariş Edebilirsiniz?

Konteynerimizi evinizden günün her saatinde hızlı bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Kurumsal web sitemizden veya telefon hattımızdan sipariş verebilirsiniz. Depo konteynerlerimizin 2019 güncel fiyat tarifesini sitemiz üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Ekonomik bütçenize hitap eden konteynerlerimiz arasında dilediğiniz modeli satın alabilirsiniz.