Kimyasal Atık Konteyner

Kaliteli kimyasal atık konteyner ürünlerimiz sayesinde işletmeler kimyasal atıklarını sağlıklı bir şekilde muhafaza edebiliyor. Avrupa kalite standartlarından ürettiğimiz bu profesyonel konteynerlerimiz sayesinde yanıcı, yağlı, tehlikeli, bulaşıcı kimyasal atıklar birey ve çevreden uzak bir şekilde etkin bir şekilde depolanabiliyor. Çevre dostu olan kimyasal atıklar konteynerlerimiz maksimum dayanıklılığı sayesinde dış darbelerden de etkilenmesi söz konusu değildir. Geniş modellere sahip olan konteynerlerimiz uzun ömürlüdür. Bu sayede firmalar tek seferlik sipariş verdiği konteynerimizi uzun yıllar boyunca güvenle kullanabilir.

Kimyasal Atık Konteynerlerimizin Avantajları

Kaliteli kimyasal atık konteyner ürünlerimiz kolay bir kullanıma sahiptir. Bu sayede işletmeler firmamızdan teknik destekler almadan da konteynerimizi kolayca kurabilir ve kullanabilirler. Kimyasal atık konteynerlerimiz isminden de anlaşılacağı üzere yalnızca kimyasal atıkların depolanmasında kullanılır. Bu sayede işletmelerin sağlıklı bir şekilde işlev görmesini sağlar. Bu profesyonel işletme konteynerlerimiz geniş ebattan ürettiğimizden günlük olarak fazla miktardan kimyasal ürünler stoklanabiliyor. Kimyasal atık konteynerlerimiz ekonomik dizayna sahiptir. Bu sayede işletmeler tercihi doğrultusunda konteynerimizi farklı sahalarda da kullanabilirler. Kimyasal atık konteynerlerimiz aynı zamanda düşük fiyat tarifesine sahiptir. Bu sayede işletmeler ekonomik bağlamda da tasarruf edebilirler. Konteynerlerimiz geniş bir kullanım sahasına sahiptir. Bu sayede mağazalarda, laboratuarlarda, restaurantlarda, otellerde, rezidanslarda, tatil merkezlerinde, fabrikalarda ve daha birçok alanlarda kullanılabilir.

Kimyasal Atık Konteynerlerimizin Özellikleri

Beklentileriniz doğrultusunda ürettiğimiz kimyasal atık konteyner ürünlerimiz maksimum kaliteye sahip olduğundan çizilmesi, darbe sonucunda tahrip olması mümkün değildir. Garanti kapsamında satışa sunduğumuz konteynerlerimiz parlak renk tonundan polietilen malzemesine sahiptir. Ürünümüzde bu sayede çürüme, deforme meydana gelmesi mümkün değildir. Konteynerimiz pek çok kimyasal maddelere karşı yüksek direnç gösterir. Bu sayede en tehlikeli kimyasal maddelerde dahi güvenle kullanılabilir.

Kimyasal Atık Konteyner Fiyatlarımız

Diğer konteyner türlerimizde olduğu gibi kimyasal atık konteyner modellerimizde de 2019 döneminde indirimli fiyat tarifesi uyguluyoruz. Profesyonel ve kurumsal anlamda konteyner üretimi ve satışı yapan firmamız kimyasal atıklar için özel olarak ürettiği bu kaliteli konteynerlerde ek ücret tarifesi uygulamaz. Bu sayede müşterilerimizin net fiyat tarifesinden konteyner satın almasını sağlıyoruz. Her türden kimyasal atıklarınızı sağlıklı ve uzun süreli olarak depolamak için kimyasal atık konteynerlerimizi tercih edebilirsiniz. Konteynerlerimizden sipariş vermek istediğinizde 7/24 aktif olan müşteri temsilcimiz üzerinden irtibata geçebilirsiniz.