Konteyner Soğuk Oda

Özellikle uzun dönemli depolamada tercih edilen konteyner soğuk oda kaliteli konteyner modelimiz bu sebeple pek çok firmalar tarafından tercih edilmektedir. Soğuk odalar tercih edilen malzemelerin normal süreçlerden daha uzun süreli olarak muhafaza edilen yalıtımlı odalardır. Bu hedef doğrultusunda istenilen düzeyde soğutma ayarları yapılır ve nem durumunun ölçülmesi açısından günlük olarak düzenli bir şekilde kontrol edilirler. Isı ve nem yönünden yalıtım özelliği taşıyan soğuk odaların içerisinde meydana gelen hava durumu istenilen düzeylerde ayarlanabilir. Kaliteli soğuk oda konteynerlerimiz bu durumun tamamen sağlıklı bir şekilde gerçekleştirilmesine olanak sunar. Taşınabilir ve kapalı özelliğe sahip olması sayesinde kullanıcılara son derece pratik bir kullanım olanağı sunar.

Konteyner Soğuk Oda Ürünümüzde Bulunan Özellikler

Birçok özelliklere sahip olan konteyner soğuk oda ürünümüz bu sebeple firmaların beklentilerine hitap eder. Ürünümüz tamamen kapalı bir ortam içerisinde kalıcı ve ayarlanabilir nem elde edilmesini sağlar. Bu özelliği sayesinde bakterilerin meydana gelmesini önler veya uzun süreliğine geciktirebilir. Bakterilerin normal süreden daha geç bir sürede meydana gelmesi muhafaza edilen ürünlerin daha uzun ömürlü olması anlamına gelir. Örnek olarak besin ürünlerinin saklanması beraberinde daha geç zamanlı küflenebilir. Soğuk oda konteynerlerimiz pek çok farklı endüstri alanlarında güvenle kullanılabilir. Daha çok uzun süreli olarak malzemelerin depolanmasında tercih edilir. Ürünlerimizin temel özelliklerinden biri de mobil üniteli olmasıdır. Bu sayede soğuk oda konteynerlerimiz istenilen her sahaya pratik bir şekilde nakliye edilebilir.

Konteyner Soğuk Oda Ürünümüzün Avantajları

Kaliteli yalıtım malzemesinden ürettiğimiz konteyner soğuk oda ürünümüz ekonomik bir tasarıma sahiptir. Bu sayede kolayca taşınabilir. Ürünümüz yüksek kaliteye sahiptir ve bu sayede uzun yıllar boyunca kullanılabilir. Soğuk oda konteynerlerimiz birçok farklı modellere sahiptir. Bu sayede işletmeler dilediği modeli sipariş verebilir. Soğuk oda konteynerimiz yalnızca düz yapılı zeminlerde kullanılabilir. Konteynerimiz maksimum dayanıklılığa da sahip olduğundan olumsuz hava şartlarından etkilenmesi söz konusu olmaz. Ürünümüz apartman dışında ve aynı zamanda açık hava sahalarında da kolayca kurulabilir. Konteynerimiz içerisinde bir evaporatör ve dış alanında ise kondenser öğesine sahiptir. Bu cihazlar sayesinde kontrollü bir şekilde nem ve ısıyı ölçer. Konteynerimiz tercihe göre özel ebat ve ölçülerden de üretilebilir. Ürünümüzde fiyat tarifesi ise bu yönde değişkenlik gösterir. Soğuk oda konteynerlerimizi ve güncel fiyat listemizi incelemek için kurumsal web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.