Şantiye Konteyner

Bina, baraj, maden, yol ve benzeri türden geçici projelerde çalışanların konforlu mesai dönemi geçirmesi açısından ürettiğimiz şantiye konteyner pek çok farklı ebat ve türlere sahiptir. Profesyonel konteyner üretici ve satıcı firması olarak diğer konteynerlerimizde olduğu gibi şantiye tipi konteynerlerimizde de garantiler sunuyoruz. Şantiyenin zorlu koşullarına karşı maksimum düzeyde dayanıklılık gösteren bu kaliteli konteynerlerimiz uzun ömürlüdür. Bu sayede firmalar tek seferlik siparişte konteynerimizi uzun dönemler boyunca kullanabilir. Özellikle inşaat firmalarımız tarafından yoğun bir biçimde tercih edilen şantiye konteynerlerimiz aynı zamanda düşük fiyat listesine sahiptir. Konteynerlerimizin kurulumu ve sökümü oldukça basit olup hizmet bölgemizden bu işlemlerde de müşterilerimize ek ücretsiz bir şekilde destek hizmetleri sunuyoruz.

Şantiye Konteynerlerimizin Kullanım Alanları

Geniş bir kullanım alanına sahip olan şantiye konteyner ürünümüz inşaat şantiyelerinin yemekhane, yatakhane, mutfak bölümünde kullanılabilir. İnşaat şantiyelerinde ofis amaçlı olarak da tercih edilen konteynerlerimiz bu sayede inşaat firmalarının daha pratik bir şekilde hizmet sunmasını sağlar. Sıradan barınma ürünlerine oranla daha düşük maliyete sahip olan konteynerlerimiz bu sayede inşaat firmalarına ekonomik anlamda da avantaj sunar. Türkiye’nin en köklü konteyner üretici firması olarak şantiye konteynerlerimiz alanında pek çok farklı tipten konteynerler üretiyoruz. Bu konteynerlerimiz arasında mühendis yaşam konteynerleri, işçi kampları, personel yemekhanesi ve yatakhanesi, şantiye çalışma bürosu, toplantı odası ve ibadethane olarak sıralayabiliriz.

Şantiye Konteynerlerimizin Teslimatı Süreci

Kaliteli şantiye konteyner satın almak istediğinizde firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz. Kurumsal sitemizden geniş referans katalogu üzerinden satışa sunduğumuz şantiye konteynerlerimizde kusursuz bir şekilde teslimat süreci gerçekleştiriyoruz. Üretmiş olduğumuz konteynerlerimizi elektrik sistemi, aydınlatma armatürü, inşaat firmalarımızın talepleri doğrultunda mutfak tezgahı bölümü, su tesisatı bölümü gibi birçok işlevleri ek ücretsiz olarak pratik bir şekilde gerçekleştirdikten sonra konteynerimizin teslimatını gerçekleştiriyoruz. Konteynerimizin teslimatını ise seri bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Anlaşmalı kargo firmamız sayesinde konteynerimizi 81 ilimize de maksimum 48 saat içerisinde gönderiyoruz.

Şantiye Konteynerlerimizin Fiyatları

Şantiye konteynerlerimiz her bütçeye hitap eden fiyat listesine sahiptir. İnternet dünyasından şantiye konteynerleri satıcı firmaları ile firmamızı fiyat tarifesi bakımından karşılaştırabilirsiniz. Kurumsal konteyner üretici firması olarak kuruluş yılımızdan 2019 yılına kadar en uygun fiyat tarifesinden konteyner satışları gerçekleştiriyoruz. Şantiye alanlarınızda garantili ve düşük fiyatlı sıfır şantiye konteynerleri satın almak için firmamızı tercih edebilirsiniz.