Yemekhane Konteyner

En çok satın alınan konteynerlerimiz listesinde bulunan yemekhane konteyner modellerimiz farklı çeşit ve ebatlara sahiptir. Bu sayede dilediğiniz tür ve ölçüden konteyner için firmamız ile 7/24 iletişime geçebilirsiniz. 81 ilimizdeki birçok işletmeler tarafından tercih edilen bu kaliteli konteynerlerimize düşük bir maliyetle sahip olabilirsiniz. Ürün bedeli ödemenizi dilerseniz ürün teslimatında nakit veya kredi kartınızdan yapabilirsiniz. Daha çok inşaat şantiye alanlarındaki çalışanlara hitap eden yemekhane konteynerlerimiz bu sayede çalışanların günlük öğünlerinin zahmetsiz ve konforlu bir şekilde almasını sağlar. Maksimum kaliteye sahip olan konteynerlerimiz bu sayede uzun dönemler boyunca kullanılabilir. Yemekhane konteynerlerimiz uzun dönemli inşaat şantiyelerinde kullanıldığı gibi geçici inşaat projelerinde de kullanılabilir.

Yemekhane Konteynerlerimizin Özellikleri

2019 yılında en uygun fiyata satışa sunduğumuz yemekhane konteyner modellerimiz ekonomik dizayna sahiptir. Bu sayede kolayca kurulabildiği gibi zahmet çekilmeden taşınabilir. Konteynerlerimiz en iyi çelik malzemeye sahiptir. Bu özelliği sayesinde olumsuz hava şartlarından etkilenmesi söz konusu değildir. Yemekhane konteynerlerimiz geniş bir yapıya sahiptir. Bu sayede firmaların talepleri doğrultusunda 10 kişi ila 100 kişi aralığında çalışan barındırma özelliğine sahiptir. Konteynerlerimiz minimum düzeyde bakım ve onarım ihtiyacı duyabilir. Bu sayede müşterilerimizin yüksek maliyete girmesini önler. Konteynerlerimiz aynı zamanda çevre dostudur. Çevreyi kirletmesi, çevrede olumsuz bir görüntü meydana getirmesi söz konusu değildir.

Yemekhane Konteynerlerimizin Avantajları

Kaliteli yemekhane konteyner modellerimiz birçok avantajlara sahiptir. Bu sebeple ayrıca yurtdışından da yoğun olarak talep görüyor. Konteynerlerimiz düşük fiyat tarifesine sahip olduğundan firmaların ekonomik anlamda avantajlı çıkmasını sağlar. Diğer konteyner modellerine oranla daha uzun ömürlüdür. Bu sayede inşaat firmalarının yeniden masraf yapmasını önler. Konteynerlerimiz yılın 12 ayı boyunca güvenle kullanılabilir. Yüksek yalıtım özelliği sayesinde kış aylarında ortamın maksimum seviyede sıcak kalmasını ve yaz aylarında ise ortamın maksimum düzeyde serin kalmasını sağlar. Yemekhane konteynerlerimiz sıvı geçirmez niteliğe sahiptir. Bu sayede tüm zemin alanlarında kolayca kurulabilir.

Yemekhane Konteynerlerimizin Farkı

Profesyonel inşaat şantiyesi konteyneri olan yemekhane konteyner modellerimiz pek çok konteyner çeşitlerine oranla daha şık ve estetiklidir. Bu sayede kullanıldığı inşaat şantiyelerinin daha cazip bir görünüm elde etmesini sağlar. Konteynerlerimiz pek çok farklı renk tonlarına da sahiptir. Bu sayede firmalar dilediği renk tonundan da yemekhane konteyneri sipariş verebilir. Konteynerlerimizin yakından incelenmesi açısından resmi sitemiz ziyaret edilebilir.